Пропонуємо до вашої уваги цей особливий продукт Польського виробництва, який за зручністю використання, терміну експлуатації та збереження дизеля без постійного збору конденсату і іржі набагато випереджає вітчизняних виробників. Це двостінний резервуар зроблений за новітньою європейською технологією, який оснащений електронним датчиком рівня палива з сигналом витоку, відповідає всім європейським стандартам Особливість резервуара в тому, що навіть через 50-70 років завдяки унікальній технології виготовлення буде виглядати як новий і буде заробляти вам кошти на різниці цін, і навіть після цього терміну зможете продати заправку майже як нову, а не здати в металобрухт. Заправний модуль під час виготовлення проходить процедуру випалу в печі, після чого пластик стає слизьким, що дає можливість для міні АЗС мати завжди хороший вигляд, адже до слизькій поверхні бруд мало чіпляється. Також мобільна заправка протиударний, витримує механічні удари, при цьому відновлюючи свою форму.

Це ви можете подивитися на відео:Характеристики:

· Пластикова ємність виготовлена ​​з первинної сировини, в якій додавання гранули, що не пропускають ультрафіолет;

· Резервуар двостінний;

· Заправних модуль складається з внутрішнього і зовнішнього резервуара, і шафою для обладнання;

· Внутрішній модуль обладнаний оглядовим люком, дихальним клапаном, системою контролю і обладнаний електронним датчиком рівня палива з сигналізацією витоку, з'єднання для наповнення резервуара і системний датчик від переповнення; також в обладнання входить збірний шланг у якого на нижньому кінці знаходиться сіточка і клапан; резервуар відкалібрований, об'ємом на 5 куб.

· Зовнішній резервуар складений з трьох частин: циліндра, верхній частині, яка обладнана кришкою для доступу до внутрішнього резервуару. Кришка обладнана механічним підтримувачів і механізмом з відкриття з замком. На верхній частині перед кришкою виготовлено спеціальне місце під сходи.

· Шафа обладнаний дверима, який закривається на два замки. У шафі кріпиться плита з нержавіючої сталі, виготовлена ​​з власником під пістолет і на яку кріпиться фільтр, насос, лічильник, шланг 5-м і пістолет.

· У базовій комплектації насос Італія Piusi 72л / хв .; лічильник K600В / 3 з похибкою 0.5%, пропускна здатність до 100л / хв., можливість регулювання і калібрування, виробник Piusi Італія; пістолет з автоматичним отсекатілем Piusi.

· При потребі на міні АЗС можливо встановити колонку з програмним Обепеченность для видачі палива по чіпам, картками, яка буде кріпитися на плиті.

Розміри двостінної заправки на 5 куб.

 Висота 2100 мм

 Довжина 3100 мм

 Діаметр: 2360 мм

 Вага: 400 кг

Переваги нашого паливного модуля:

· Чи не вицвітає, не іржавіє, не утворюється конденсат.

· Завдяки закритому шафі все обладнання заховано від дощу і бруду.

· Завдяки тому, що резервуар має слизьку поверхню він постійно чистий.

· Через те, що він двостінний відповідає всім нормам екології, тому що при аварії паливо переллєте з одного резервуара в другій.

· Для його встановлення потрібна лише рівна поверхня.

· Гарантія на резервуар 10 років.

· Будь-хто устаткування закривається на замок.

· Навіть у базовій моделі резервуара є електричний датчик рівня палива з сигналізацією витоку.

· Він протиударний, після механічних пошкоджень він повертає свою форму, не залишається вм'ятин на резервуарі.

· Він відкалібрований, не пропускає ультрафіолет.

· Не займає багато місця. Зручний в переміщенні.

· Не потрібно фарбувати, оскільки продукт виготовлений з однорідної маси високої якості.

Нікому не секрет, що оптова ціна дизеля набагато нижче за роздрібну. Завдяки цьому міні заправка себе швидко окуповує, а заправочний модуль виробника SWIMER, який буде служити Вам довгі роки, зможе з економити багато засобів через свою довгу службу, і через своє якісне виготовлення його завжди можна буде продати за хорошу ціну.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Міні АЗС SWIMER - 5000 л. для ДТ (Польща)

  • Виробник: Swimer
  • Модель: 0908484
  • Наявність: Є в наявності
  • 90000 грн.


Просмотренные товары

Міні АЗС SWIMER - 5000 л. для ДТ (Польща)

Міні АЗС SWIMER - 5000 л. для ДТ (Польща)

Пропонуємо до вашої уваги цей особливий продукт Польського виробництва, який за зручністю використан..

90000 грн.

Зворотний дзвінок