Заправний модуль з автоматичним доступом


Електронний лічильник витратомір для бензину К24 ATEX (7-120л / хв) F00408X00 PIUSI Італія (для бензину, дизельного палива, гасу)

Ведення звітності та обліку – важлива складова будь-якого бізнесу, де важливо відстежувати кожен п..

8400 грн.

Паливороздатковий модуль CUBE 70MC PIUSI для ДП із автоматичним доступом (з чіпами, програмою, дозирующая, з можливістю підключення до ПК) 220V 70 л / хв F0059400C PIUSI Італія

Видача пального, особливо на приватних підприємствах – це відповідальний процес, який вимагає веде..

59700 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Заправний модуль з автоматичним доступом

Заправний модуль з автоматичним доступом: швидкість і зручність заправки

 

Виключення людського фактора – один з головних трендів майбутнього, до якого прагнуть багато виробників як предметів побутового користування, так і більш специфічного обладнання. Одним з кращих прикладів є впровадження в експлуатацію мінізаправочних комплексів з автоматичним доступом які виключають необхідність залучення оператора заправки, надаючи можливість отримання пального за допомогою спеціального електронного ключа.

 

Купити заправний модуль з автоматичним доступом для внутрішніх потреб

 

Де найчастіше використовуються подібні варіанти обладнання? На підприємствах, які потребують заправки транспортних засобів, що користуються попитом для закриття внутрішніх завдань. Придбання такої автозаправної станції дозволяє заправляти транспортні засоби автоматично без оператора. При цьому зберігається можливість якісно вести облік заправки палива, адже більшість моделей мають пам'ять, здатну зберігати кілька десятків і навіть сотень останніх операцій.

Замовити кращі варіанти заправних модулів з автоматичним доступом можна і у нашій компанії, взявши до уваги весь асортимент товарів, а також комплектуючих до них. Звертаємо вашу увагу, що ключі менеджера, а також ті, що призначені для користувачів можна придбати окремо в потрібній вам кількості. Вартість обладнання, а також супутніх комплектів ключів та інших потрібних товарів ви можете уточнити у наших фахівців.

Замовте кращі заправні модулі з автоматичним доступом вже зараз!

Зворотний дзвінок